Beni Bırakma 84. Bölüm
Videoyu Daralt

Beni Bırakma 84. Bölüm

Esin'in ölüm haberi bütün dengeleri değiştirmiştir.

Esin'in ölüm haberi bütün dengeleri değiştirmiştir. Hülya suçunu itiraf edip, polise teslim olmadan, Vedat'a, Zeynep'in babası olduğu sırrını anlatmaya karar verir. Emre, Bora, Zeynep ise Esin'in başına gelenlerin ve yaşananların şokundalardır. Öte yandan Sıla, Tarık ve Seher'e, Meltem'in intiharının sahte olduğunu ispatlamak için harekete geçer. Sıla, Mehmet'in de yardımıyla Doktor Suat'ın odasında ki raporların peşindedir. Öte yandan Meltem ise bir şekilde Sıla'nın, gerçeğin peşinde olduğunu öğrenir ve bir plan yapar.

  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
12 Şubat 2019 , Salı
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN