Beni Bırakma 163. Bölüm - Son dakika Beni Bırakma videoları, Beni Bırakma haberleri - Fotomaç
Videoyu Daralt

Beni Bırakma 163. Bölüm

Bora'nın kurduğu planlar tıkır tıkır işler.

Bora'nın kurduğu planlar tıkır tıkır işler. Bu sırada Emre her şeyden habersizce Cansu'yla evlilik yolunda adım adım ilerler. Zeynep henüz neyin ne olduğunu anlayamaz ama Bora aldatıldığını düşünen bir aşık olarak yapılamaz denileni yapar. Meltem ise kurguladığı oyuna, iyi niyetiyle, tatlı diliyle herkesi ortak etmeyi başarır. Ancak asıl hedefi olan Tarık'ın beklenmedik tepkisiyle karşılaşır. Sıla kendi derdine düşmüş, hayata tutunma yolları ararken açılan eski sandıklardan hiç beklemediği sonuçlar çıkar.

  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
16 Ocak 2020 , Perşembe
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN