Basketbol'da haftanın programı - Son dakika Türkiye Basketbol Ligi haberleri - Fotomaç
21 Temmuz 2019, Pazar

'da haftanın programı

Basketbol'da haftanın programı

Tahincioğlu Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 19. hafta mücadeleleriyle devam edilecek, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 25. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Türkiye Federasyonundan yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Yarın:

13.00 Muratbey Uşak-Beşiktaş Sompo Japan (Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi)

15.15 Pınar Karşıyaka-Darüşşafaka (Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk)

20.15 Trabzonspor-Banvit (Hayri Gür)


4 Mart Pazar:

13.00 Fenerbahçe Doğuş-Galatasaray Odeabank (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.15 Demir İnşaat Büyükçekmece-Anadolu Efes (Gazanfer Bilge)

17.00 Yeşilgiresun Belediyespor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Giresun 19 Eylül)

19.30 Eskişehir Basket-Gaziantep Basketbol (Anadolu Üniversitesi)


5 Mart Pazartesi:

19.00 TOFAŞ-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (TOFAŞ)

- Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:

14.00 Adana ASKİ-Bornova Beckerspor (Adana Atatürk)

14.00 OGM Ormanspor-Beşiktaş (M. Sait Zarifoğlu)

14.00 Abdullah Gül Üniversitesi-BOTAŞ (Kadir Has Kongre Merkezi)


4 Mart Pazar:

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Üniversitesi (Edip Buran)

14.00 Canik Belediyespor-Çukurova Basketbol (Canik Belediye Mehmet Can Öztürk)

15.00 Galatasaray-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Ahmet Cömert)

15.30 Fenerbahçe-Yakın Doğu Üniversitesi (Metro Enerji)

- Türkiye Basketbol 1. Ligi

Yarın:

14.00 Bahçeşehir Koleji-Akhisar Belediyespor (Caferağa)

15.00 İstanbulspor Beylikdüzü-OGM Ormanspor (Beylikdüzü)

15.00 Petkim Spor-Düzce Belediyespor (İzmir ENKA)

16.00 Türk Telekom-Afyon Belediyespor (TOBB ETÜ)

16.00 Halk Enerji TED Ankara Kolejliler-Ankara DSİ (Ankara)

17.00 Antalyaspor-Samsun Büyükşehir Belediyespor Anakent (Antalya)

18.00 Bursaspor Durmazlar-Sigortam.net Bakırköy Basket (Bursa Atatürk)

4 Mart Pazar:

16.00 Bandırma Kırmızı-Yalova Group Belediye (Banvit Kara Ali Acar)

16.00 Selçuklu Belediyespor-Karesispor (Selçuklu Belediyesi)

  1. 02.03.2018

Basketbol'da haftanın programı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN