Teklif kabul edildi! 'a geliyor

Tabzonspor yönetimi 29 yaşındakı stoper 'yu renklerine bağlıyor. Palmeiras kulübü uzun görüşmeler sonucunda teklifi kabul etti. Dört yıllık imza atacak olan Brezilyalı savunmacının bonservis ücreti taksitler halinde ödenecek.

Trabzonspor Haberleri Giriş Tarihi: 22 Eylül 2020 Salı 23:26 Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020 Perşembe 03:56

Fırtına, kanayan yara olarak gördüğü stoper bölgesi için takviyelere başlıyor. Savunma için liste başında yer alan için uzun zamandır süren girişimler sonunda mutlu sona ulaştı. 29 yaşındaki savunmacı ile daha önce görüşen ve el sıkışan devinin kurmayları, Palmeiras'ın kapısını çalmış ve teklif sunmuştu. kulübüne 2 yıllık kiralama ve devamında satın alma opsiyonu için kiralama bedeli olarak yıllık 500 bin euro önerilmişti.

4 SENELİK İMZA ATACAK

Oyuncu gelmek istese de Palmeiras kiralamaya soğuk bakmış ve 5 milyon euro bonservis bedeli talep etmişti. Görüşmeler sonucu Brezilya ekibi indirime gitti ve anlaşma sağlandı. Fırtına, Hugo ile 4 yıllık sözleşme imzalamaya hazırlanırken rensipte anlaşan kulüplerin evrak işlemlerinin sürdürdüğü öğrenildi. Tecrübeli futbolcunun yarın gelmesi ve 4 yıllık imza atması bekleniyor.

MELO'DAN BİLGİ ALDI

Hugo, 'un kendisine olan ilgisini öğrenir öğrenmez takım arkadaşı ile temas kurdu. 29 yaşındaki stoperin, uzun yıllar G.Saray'da oynayan Melo'dan olumlu referans almasının ardından teklifle yakından ilgilendiği belirtildi.

SOL AYAĞI RAKET GİBİ

Fırtına'nın kadrosuna katmak üzere olduğu Vitor Hugo defanstaki işlerinin yanı sıra takım hücumu için de çok önemli. 29 yaşındaki futbolcu sol ayağını raket gibi kullanıyor. Böylece geriden hem kısa hem uzun paslarla takımını doğru şekilde hücuma çıkarabiliyor.

VITOR HUGO KİMDİR?

20 Mayıs 1991 doğumlu Hugo, kariyerinin büyük çoğunluğunu Brezilya'da geçirdi. 2017'de 'ya olan 29 yaşındaki oyuncu, 2019'da tekrar Palmeiras'a döndü. Sambacı, başlayan Brezilya Ligi'nde oynanan 8 maçın ikisinde görev yaptı. Hugo'nun kulübüyle 2024'e kadar sözleşmesi var. Ancak kendisi Avrupa'ya dönmek istediğini belirtiyor.

BİZE ULAŞIN