Muharrem Usta'ya ibra şoku - Son dakika Trabzonspor haberleri - Fotomaç
24 Şubat 2020, Pazartesi

'ya ibra şoku

Delege Sekban, eski başkanın ibra edildiği oylamayı yeterli çoğunluk olmadığı gerekçesiyle mahkemede iptal ettirdi.

'un 7 Nisan 2018'de gerçekleştirdiği 'da yapılan oylama sonucunda eski başkan ve yönetim kurulu ibra edilmişti. Ancak kulüp delegesi Levent Sekban, kongre salonunda gerekli çoğunluğun olmadığı gerekçesiyle ibranın geçerli olmadığını iddia ederek mahkemeye gitmişti. Trabzon 1. 'nde gerçekleştirilen duruşmanın ikincisinde Usta ile eski yönetim kurulunun ibra edildiği oylamanın iptaline karar verildi. Mahkeme, "Davacının davasının kabulü ile Trabzonspor Derneği'nin Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda yönetim kurulu raporlarının ibrasına dair 6. maddede alınan genel kurul kararının iptali" ifadelerini kullandı. Bu kararın ardından Usta için ilk genel kurulda yeniden ibrası için oylama yapılması bekleniyor.

  1. 15.3.2019

Muharrem Usta'ya ibra şoku haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
BİZE ULAŞIN