"Lazio başkanı beni öldürecek ama bence ligler tescil edilmeli"

Corona virüsünün dünyada en çok etkilediği ülke olan 'da ligler süresiz ertelenmişti. Ligin geleceği merak konusu olurken, Serie A ekibi 'nın başkanı 'dan flaş bir öneri geldi. İtalyan futbol adamı, "Bunu söylediğim için belki dostum Lazio Başkanı beni öldürecek ama benim fikrim şu anda bu sıralamayla sezonun tamamlanması yönünde" dedi.

İtalya Serie A Haberleri Giriş Tarihi: 25 Mart 2020 Çarşamba 01:33

Serie A ekiplerinden 'nın başkanı , süresiz ertelenen liglerin şu andaki sıralamasıyla tescil edilmesi gerektiğini söyledi.

Corona virüsü sebebiyle yaklaşık 7 bin kişinin hayatını kaybettiği İtalya'da Radio Radio adlı yayın organına konuşan Ferrero, "Bence artık gelecek sezon ne yapacağımızı konuşmalıyız. Gidilebilecek tek yön bu. Benim için sezon burada bitti" ifadelerini kullandı.

Sözlerinin, Serie A'da bu sezon şampiyonluk yarışı veren ve lider 'un 1 puan gerisinde 2. sırada yer alan Lazio'nun Başkanı kızdıracağını belirten Ferrero, "Bunu söylediğim için belki dostum Lazio Başkanı Claudio Lotito beni öldürecek ama benim fikrim şu anda bu sıralamayla sezonun tamamlanması yönünde" dedi.

Sampdoria, 26. haftasında durdurulan Serie A'da 1 maç eksiğiyle 26 puanla 16. sırada yer alıyor.

BİZE ULAŞIN