En etkili 100 kişi arasında 6 sporcu
20 Nisan 2019, Cumartesi

en etkili 100 kişi arasına girdi

Muhammed Salah en etkili 100 kişi arasına girdi

Tenisçi , ABD'li basketbolcu , atlet , golfçü , futbolcular ve , Time dergisinin "en etkili 100 kişi" listesine girdi

Time dergisi tarafından belirlenen 2019'un en etkili 100 kişisi arasında 6 sporcu yer aldı.

Amerikan Time dergisinin editörleri ve okurlarının oylarıyla belirlenen "2019 Time 100" listesi açıklandı. Bilim, sanat, iş, siyaset ve spor dünyasından isimlerin yer aldığı listede 6 sporcu kendisine yer buldu.

Mısırlı futbolcu , ABD'li basketbolcu ve ABD'li golfçü 'ün yanı sıra kadın sporculardan Japon tenisçi , atlet ve ABD'li futbolcu da listeye girdi.

'de formasıyla gösterdiği performansla ilk kez "en etkili 100 kişi" arasına giren Salah, dergiye açıklamalarda da bulundu.

Salah, ülkesinde bir rol model olmasının üzerinde baskı oluşturmanın yanı sıra kendisini gururlandırdığını ve daha iyi futbol oynamak için motive ettiğini belirtti.Kaynak: AA
  1. 17.04.2019

Muhammed Salah en etkili 100 kişi arasına girdi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN