İnegölspor'da Başkan Adayı Eşref Güç ekibini tanıttı – Fotomaç – 18 Mayıs 2018
16 Ocak 2019, Çarşamba

'da Başkan Adayı ekibini tanıttı

İnegölspor'da Başkan Adayı Eşref Güç ekibini tanıttı

TFF 2'nci Lig'de mücadele veren ’da 20 Mayıs Pazar günü yapılacak kongre öncesinde adaylığını açıklayan eski başkanlardan , yönetimini kamuoyuna tanıttı.

Önceki gün bir iftar programı düzenleyen eski başkan , yönetim listesinde bulunan 23 kişiyi basına tanıttı. İftar yemeğinin ardından bir açıklama yapan Eşref Güç, "Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde 'a 2018-2019 sezonu için talip olduğumuzu açıklamıştık. Bu akşamda sizlere listedeki arkadaşlarımızı tanıtmak istiyorum. Öncelikli hedefimiz İnegölspor'u 2018-2019 sezonunda bir üst lige taşımak olacak. Tabi bunun en önemli kaynağı inanmaktır. Biz ekibimizle, arkadaşlarımızla beraber inanarak, bu yola çıktık. İnegölspor, İnegöl'ümüzün en değerli futbol kulüplerinden biri, profesyonel lige İnegöl'ü temsil eden bizim için en kıymetlimizdir. Arkadaşlarım özveriyle benim beraber İnegölspor'a hizmet etmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Listemdeki arkadaşlarım ise Bayram Yardımcı, Sinan Kılakay, Abdurrahman Maskutlar, Kani Ademoğlu, Aydın Soral, Enver Topuz, Murat Sarıkaya, Şerif Şengün, , Ali Ezim, Sedat Esadi, Ozan Can, Mustafa Şeşka, , Sebahattin Ablak, Şaban Gümüş, Semih Peşin, Aziz Bolat, Levent Özçiftçi, Nahit Eren ve Tufan Tutumlu'dur. Şuanda 23 kişilik bir listemiz mevcut. Bu listeye 1-2 kişi daha ilave olma ihtimali var. Bunları zamanla sizle paylaşırız. Pazar günü bildiğiniz gibi İnegölspor'un kongresi var. Kongreye bütün ilçe halkını davet ediyoruz. İnegöl'ün bütün dinamiklerini oraya davet ediyoruz. İnegölspor için inşallah hayırlı bir sonuç çıkar" dedi.

İNEGÖLSPOR'A HİZMET ETMEK HERKESİN VAZİFESİDİR
"Ben öncelikle çok iyi bir İnegölspor'lu olduğumu herkes bilir" diyen Eşref Güç, "Bu işe altyapıdan geldik. 2011-2012 sezonunda İnegölspor'da yöneticilik hayatım oldu. Bunda şöyle bir süreç gelişti; diğer listede ki arkadaşımız ben kendi mekanlarına bilakis kendim gittim. Biraz daha bağlayıcı, biraz daha kalabalık bir grup. İnegölspor'umuza ne kadar kalabalık olursak, toplumdan ne kadar fazla katılım olursa, yani bu sayıyı ben 28-31 aralığında düşünüyordum. O şekilde arkadaşıma teklifte bulundum. Bunda da amacımız toparlayıcı olmaktı. Ama arkadaşlarımız benim onlara yol verdiğimi düşünerek, bu şekilde lanse ettiler. Evet doğrudur ben gerekirse İnegölspor için menfaatlere hazırım dedim. Ama maalesef bazı isimlerle alakalı benden istekleri olunca ben kendim tekrar yönetim yapmaya karar verdim. Bu kendi kararımdan ziyade şu anda mevcut arkadaşlarımla birlikte alınan bir karardır. Yani bu süreç böyle gelişti. Maalesef olmadı. Mutlaka o arkadaşlarda İnegölspor'a hizmet edeceklerdi ama inşallah bir daha ki sefere kendilerini hazırlasınlar. Yönetimde olsalar da, olmasalar da İnegölspor'a hizmet etmek herkesin vazifesidir" diye konuştu.

  1. 18.5.2018 12:11

İnegölspor'da Başkan Adayı Eşref Güç ekibini tanıttı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN