Bir Zamanlar Çukurova 26. yeni bölümde Züleyha oğlunu alarak Yılmaz’a gidiyor! - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
14 Aralık 2019, Cumartesi

26. yeni bölümde Züleyha oğlunu alarak Yılmaz’a gidiyor!

Bir Zamanlar Çukurova 26. yeni bölümde Züleyha oğlunu alarak Yılmaz’a gidiyor!

ATV’nin nefesler tutularak izlenen dizisi son bölümüyle büyük heyecan yaratmıştı. Merakla beklenen Bir Zamanlar Çukurova 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Demir’in Yılmaz’ın arabasını bozarak tuzak kurduğunu öğrenen Züleyha, Yılmaz’ın yanına gitse de hayatının şokunu yaşayacaktır.

'da Yılmaz Müjgan ile nişanlanıyor. Nişan günü Yılmaz'ın kapısına gelen Züleyha ne yapacak? Gerçekleri Yılmaz'a açıklayacak mı? Züleyha'yı evde bulamayan Demir'in neler yapacağı da merak konusu oldu. İşte Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümden sahneler…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 26. BÖLÜM FRAGMANI

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukurova'da büyük kaza! Demir Yaman, Yılmaz için kurduğu kapana kendi kısıldı. Yılmaz'ı hayatından ebediyen silmek için elinden geleni ardına koymayan Demir Yaman, iki masum kadının ölümüne mi sebep oldu? Yılmaz'ın arabasını bozmak için yüklü bir miktar para alan Fehmi, bu vicdan azabının üstesinden gelebilecek mi?

Tüm Çukurova'yı sarsan bu acı haber hangi felaketleri de arkasından getirecek? Züleyha ve Müjgan'ı kendi arabasında o halde gören Yılmaz'ın gözyaşları kimin için?

Züleyha ve Müjgan, fena halde kaza yapan arabada ölümle burun burunayken Çukurova ahalisinin merak ettiği başka bir soru var; ikisinin Yılmaz'ın arabasında ne işi var? Hünkar ve Fekeli neler olup bittiğini anlamaya çalışmak için tekrar aynı masaya oturuyor. Fakat bilmedikleri bir şey var, yalnız değiller. Hünkar ve Fekeli'yi takip edip onları yaylım ateşine tutanlar kim?

  1. 25.03.2019

Bir Zamanlar Çukurova 26. yeni bölümde Züleyha oğlunu alarak Yılmaz’a gidiyor! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
BİZE ULAŞIN