Hedef yeni seyirci

Türkiye'de bu yıl 6. kez düzenlenecek, dünyanın en çok izlenen spor organizasyonlarından 'de Türkiye Grand Prix'si için geri sayım başladı.

Genel Haberleri Giriş Tarihi: 06 Mayıs 2010 Perşembe 16:02 Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2010 Çarşamba 10:55
İstanbul Park'ta 28-30 Mayıs tarihlerinde yapılacak yarışın organizasyonu üstlenen ekip, yeni genel müdürleri Bülent Özerdim liderliğinde çalışmalarına hız verdi.

Pistin kurulduğu günden itibaren pazarlama müdürü görevini yürüten Bülent Özerdim, 1 Nisan 2010 tarihinden itibaren İstanbul Park organizasyonunun genel müdürlüğü görevini üstlendi.

Özerdim, yaptığı yazılı açıklamada, bu yıl ekonomik biletlerin çok daha ulaşılabilir olduğunu vurgularken, şanslı 10 çifte yarış seyretmenin ötesinde, 3 hediyeleri olduğunu söyledi. Buna göre, İstanbul Park'ta ana tribünden 2 bilet alan herkes bu kampanyaya katılmaya hak kazanacak. Talihlilerden 10 çift cumartesi günü padok giriş hakkı, 5 çift VIP alanında ağırlama ve 2 kişi de pit duvarından yarışı izlemek olanaklarına sahip olacak.

heyecanı için de görüşlerini aktaran İstanbul Park'ın yeni genel müdürü Bülent Özerdim, şunları kaydetti:

''Bu yıl daha önce yarışı yerinde seyredememiş Formula 1 hayranlarını piste getirmek istiyoruz. Uygun bilet fiyatları, doğru bir mevsim ve nefes kesecek bir rekabetin onları aramıza katacağına inanıyoruz. Bireysel katılımların dışında Formula 1, kurumsal firmaların iş ortaklarını ve çalışanları davet etmek için gelenekselleştiği bir organizasyon. Özellikle bu haftalarda kurumsal satışlarımızın da artması bizi mutlu ediyor.''

SON DAKİKA