Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber'den yeni açıklama - Son dakika Futbol haberleri - Fotomaç
05 Haziran 2020, Cuma

'in eşi 'den yeni açıklama

Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber'den yeni açıklama

Corona virüsü testi pozitif çıkan eski milli futbolcu 'in eşi yeni bir açıklama yayınladı. hesabından paylaştığı açıklamaya Işıl Reçber, "72 saatimiz zordu. İnşallah daha iyi olacağız. Gönülden bizimle olan herkese sonsuz teşehhürler, sevgiler..." ifadelerini ekledi.

COVID-19 testi pozitif çıkan 'in eşi , açıklama yaptı.

İlk olarak 'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve giderek tüm dünyaya yayılan corona virüsü, Türk spor camiasına da bulaştı. Son olarak efsane kaleci Rüştü Reçber'in corona virüsü testi pozitif çıkmıştı. Konuyla ilgili Işıl Reçber'den açıklama geldi.

Işıl Reçber, hesabından yaptığı açıklamaya "72 saatimiz zordu. İnşallah daha iyi olacağız. Gönülden bizimle olan herkese sonsuz teşehhürler, sevgiler..." sözleriyle başladı.

"BELİRTİLERİ NORMAL"

Işıl Reçber, "Boyut değiştirmiş insan bünyesinin tanımadığı yeni bir virüs ile üstün yaratılmış canlının savaşı bu; Belirtileri normal soğuk algınlığı olarak görmeye ısrar etmeyin öyle ise şanslısınız değilse vakit kaybedersiniz...

Her şeyde olduğu gibi erken teşhis çok önemli, boğazda, burunda günlerce takılmıyor, hızlıca sevdiği bölgeye ilerliyor yani akciğerler ve anında hızlıca konaklıyor, çoğalıyor, zatürre başlıyor. Sonra ilk 72 saat çok kritik. Ateş günlerce, saatlerce, sıtma nöbeti gibi soğuk soğuk. Daha önce yaşanmamış hissedilmemiş görülmemiş tuhaf belirtiler, ağır halsizlik yorgunluk, iştahsızlık.  1. 31.03.2020

Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber'den yeni açıklama haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA