'da davanın emsali oldu ve itiraf geldi! "'da oynarken..."

Rumen futbol adamı , Fenerbahçe Sportif Direktörü 'nun aktif futbol yaşantısında 'da forma giydiği dönemde kendisiyle ilgili bir anısını emsal olarak paylaştı. Aktarılan bilgilere göre Rumen yıldız 'ın, mevcut menajeri ile yollarını ayırmak istediği ve bunun için dava açacağı ifade edildi. Becali de, buna benzer bir durumu Emre Belözoğlu ile yaşadığını açıkladı. İşte o sözler ve dava sonucu... (Fotomac.com.tr | DIŞ HABELER)

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 07 Mart 2021 Pazar 11:48 Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2021 Pazar 12:03

'nın ünlü simalarından , ve menajeri 'ın davalık olmasına dair konuştu. Becali, yaptığı konuşmada buna benzer bir durumu daha önce yaşadığını ifade etti.

Becali, Denniz Man'ın Prodan'dan kurtulmasının mümkün olduğunu anlatırken, ile yaşadığı anıyı da aktardı.

Becali'nin konu ile ilgili yaptığı açıklama şu şekilde oldu;

"Haklı olduğunu bilen bir yönetici, mahkemeye çıkmadan kimseyle konuya ilişkin konuşmaz. Haklı olduğunu biliyorsan endişelenmezsin. 17 yaşındaydı buna benzer bir durumla karşı karşıya kaldığında, ben de ile çalışıyordum.

ile sözleşmesinin bitmesine 1 yıl varken onu Inter'e teklif ettim. Galatasaray'ın 10-12 milyon arasında bir miktar almak istediğini söyledim. Inter'in yöneticileriyle irtibat halindeydim.

Emre bir gün geldi ve bana 'Sözleşmemizi ücretsiz feshetmek istiyorum' dedi. Ona, kendisine dava açacağımı söyledim. Onun transferi için para harcamışıtım ve ben de bir şeyler yapmak zorundaydım.

DAVAYI KAZANDIM!
Milano'da yargılandım ve yargıç benim lehime karar verdi. Emre bana, onun masraflarını, otel ve seyahat ücretlerini karşıladığım için 24.700 dolar vermek zorunda kaldı."

SON DAKİKA