'den flaş Mesut açıklaması! ve şampiyonluk...

Arsenal ve 'in eski teknik direktörü , yıldız futbolcunun 'ye transferini değerlendirdi. Fransız teknik adam yaptığı konuşmada Mesut'un, ocak transfer döneminin en parlak olayı olduğunu ifade ederken, yıldız futbolcunun 'şampiyonluk' hedeflediğini aktardı. İşte o sözler...

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 18 Ocak 2021 Pazartesi 19:27

'i Arsenal'e transfer eden isim olan Fransız teknik adam , dünyaca ünlü futbolcunun 'ye transferi hakkında beIN Sports'a açıklamalarda bulundu.

"OCAK AYININ EN İYİ TRANSFERİ"

Ocak ayının en iyi transferinin olduğunu söyleyen "Sizin adınıza böyle bir transferi duyurmanın oldukça zevkli olduğunu düşünüyorum.

Şu dönemde pek fazla transfer gerçekleştirilmiyor. Bu transfer güncel olarak Ocak ayı transfer döneminin en büyük transferi durumunda.

Çünkü futbol dünyası şimdilerde sessiz. Bu ligde güçlü bir konumda bulunan için güzel bir haber. şampiyonluğu kazanma konusunda iddialı olan takımı için yapbozun bir parçası olabilir." dedi.

"GÜÇLÜ BİR TÜRK BAĞI VAR"

"Mesut Özil ile Fenerbahçe hakkında daha önce hiç konuştunuz mu?" sorusuna da yanıt veren , "Mesut Özil ile Fenerbahçe hakkında bir şey konuşmadık çünkü onun her zaman Arsenal'de olmasını istedim.

Fakat her zaman güçlü bir Türk bağı olduğunu hissedebiliyordum. Ailesiyle, menajeriyle, babasıyla tanıştım. Bu sayede Türkiye ile güçlü bir ilişkisi olduğunu gördüm.

SON DAKİKA