NBA’yle fark azalıyor - Son dakika Fenerbahçe haberleri - Fotomaç
25 Haziran 2019, Salı

’yle fark azalıyor

NBA’yle fark azalıyor

F.Bahçe Doğuş’un tecrübeli ismi , basketbol kaletesinin giderek seviyesine yaklaştığını dile getirdi

Fenerbahçe Doğuş'un yıldızı , basketbolu ile arasındaki kalite seviyesinin giderek azaldığını söyledi. NBA kariyerli oyuncu, "Avrupa basketbolu giderek level atlıyor. Avrupa'dan birçok oyuncunun NBA'ye gitmesi bunu gösteriyor" dedi. Kalitenin, zorluğu da beraberinde getirdiğini belirten Datome, "Özellikle bizim gibi Euroleague takımları çok ağır maç temposu ile karşı karşıya. Ama hiç şikayet etmeden bu duruma alışmaklıyız" dedi. Datome, "Yoğun maç trafiğ nedeniye bazen enerjimiz düşebiliyor. Coach bu sorunu geniş kadro imkanıyla çözse de her zaman işler yolunda gitmeyebiliyor. Biz bu işin ağır işçileriyiz" dedi. Datome, Euroleague'de en büyük favoriler arasında gösterildiklerini ekleyip şöyle devam etti: "Bu sene 'un Belgrad'da oynanacak olması bizim için büyük şans. Obradovic, Kalinic ve Guduric'in Sırp olması, bizim için avantaj. Tabii önce oraya gitmek gerekiyor."
  1. 21.3.2018

NBA’yle fark azalıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN