Yücel İldiz: Kararlara saygılıyız - Son dakika TFF 1.Lig haberleri - Fotomaç
29 Mayıs 2020, Cuma

: Kararlara saygılıyız

Yücel İldiz: Kararlara saygılıyız

Şu anda bir kulübü çalıştırmayan , 65 yaş ve üstü vatandaşların sokağa çıkmama yasağına uyduğunu söyledi.

Şu anda bir kulübü çalıştırmayan , 65 yaş ve üstü vatandaşların sokağa çıkmama yasağına uyduğunu söyledi. İldiz, "Devletimizin aldığı karara saygı duyuyorum. 66 yaşındayım ve yasağa uyuyorum. Önce kendi sağlığımız sonra toplumumuzun sağlığı için alınan kararlara saygı duymalı ve uymalıyız. Hassas olmalıyız. Ailemle birlikte vakit geçiyorum. Bahçeli bir evimiz var. Genelde bahçedeyim, açık havadayım. Bol bol kitap okuyorum, film ve maç izliyorum. Şu anda 'nın 'nin Yakın Tarihi kitabını okuyorum. Bu süreç alışmadığımız için bize biraz zor oluyor ama sağlığımız için buna dayanmalıyız" sözlerini sarf etti.
  1. 23.3.2020

Yücel İldiz: Kararlara saygılıyız haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA