'ta her şey para değil!

'ta oyuncuların geçen sezon ile bu sezon aldıkları paralar arasında büyük farklar göze çarparken, performanslar ise adeta tavan yaptı.

Beşiktaş Haberleri Giriş Tarihi: 10 Mart 2021 Çarşamba 06:50
Sesli dinlemek için tıklayınız.
Şampiyonluğun güçlü adaylarından 'ta büyük bir fark göze çarpıyor. Başkan Ahmet Nur Çebi, geçtiğimiz haftalardaki Divan Kurulu toplantısında, "Yaptığımız transferler, eski transferlerin 4'te 1 fiyatına 4 katı top oynuyor" demişti. Aslında burada halen takımda devam eden Vida (2.3+1 milyon euro toplam 3.3 milyon euro) ve Ljajic (2.7 milyon euro) gibi isimleri de içine kattı. Çünkü bu sezon gelenlerden sadece Montero, sezon başında ayrılan Roco'nun 4'te 1 fiyatına oynuyor.

FARKLAR DiKKAT ÇEKiCi
Yeni transferlerden Rosier, Gökhan Gönül'ün 1 milyon euro, N'Sakala ise Caner Erkin'in 800 bin euro düşüğüne forma giyiyor. En büyük farklar ise, Lille'e transfer olan Burak Yılmaz'dan 1.2 milyon euro az kazanan Kamerunlu forvet ile 'ten 800 bin euro azına oynayan Cezayirli asist kralı 'da. Maliyetin neredeyse yarı yarıya düştüğü siyah-beyazlı takımda performanslar ise, Sergen Yalçın'ın önderliğinde adeta tavan yaptı.

SON DAKİKA