Mario Balotelli Vasco da Gama ile anlaşmaya vardı

Yaz transfer döneminde Beşiktaş'ın gündemine gelen ancak Sergen Yalçın'ın veto etmesi üzerine transferi gerçekleşmeyen Mario Balotelli'nin yeni durağı belli oldu. İtalyan golcünün, Brezilya ekibi Vasco da Gama ile yıllık 2.5 milyon euro karşılığında 1 yıllık anlaşmaya vardığı ve resmi imzaların gün içerisinde atılacağı öne sürüldü.

Beşiktaş Haberleri Giriş Tarihi: 05 Aralık 2020 Cumartesi 10:35 Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2020 Cumartesi 10:36

Yaz transfer döneminde adı sıkça Beşiktaş'la anılan Mario Balotelli, siyah-beyazlı kulüple prensip anlaşmasına varmış ancak teknik direktör Sergen Yalçın'dan veto yiyince transferi yatmıştı.

Hala boşta olan İtalyan golcü için flaş bir transfer iddiası ortaya atıldı. Ünlü İtalyan gazeteci Nicolo Schira, 29 yaşındaki futbolcunun Brezilya ekibi Vasco da Gama ile anlaştığını açıkladı.

Sosyal medyadan paylaşılan habere göre Balotelli, gün içerisinde Vasco ile 2.5 milyon euro karşılığında 1 yıllık sözleşme imzalayacak.

KAYDET VE DEVAM ET

"MARADONA ETKİSİ YARATACAK"

Vasco da Gama'nın Sportif Direktörü Fabio Cardella, geçtiğimiz günlerde Balotelli hakkında yaptığı açıklamada, "Balotelli bize gelmeyi çok istiyor. Unutmayın Vasco, dünyada Real Madrid'den sonra en çok kupa kazanan 2. kulüp. Eğer Balotelli bize gelirse taraftarımız için Maradona etkisi yaratacak, buna inanıyoruz" ifadesini kullanmıştı.

Mario Balotelli son olarak İtalya 4. Lig ekibi Sporting Franciacorta takımıyla idmanlara çıkarken görüntülenmişti.

SON DAKİKA