ile devam dedi!

için kolları sıvayan ekiplerden 'ta ve ile yollar resmen ayrılmıştı. Kadrodaki bazı isimler için de yeni kararlar alan siyah-beyazlılar ile olan sözleşmesini 3 yıl daha uzattı. Tecrübeli oyuncu mevcut sözleşmesinde indirime gitmeyi kabul etti.

Beşiktaş Haberleri Giriş Tarihi: 08 Ağustos 2020 Cumartesi 17:58

Geçtiğimiz sezon ile yakaladığı çıkışı yeni sezonda da sürdürmek isteyen 'ta transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Ntv Spor'un haberine göre; ve ile yollarını ayıran siyah-beyazlılar takım kaptanlarından ile sözleşme yeniledi.

29 yaşındaki tecrübeli oyuncu ile olan mukavelesi önümüzdeki sezon bitecek olan 'da yönetim kurulunun yeni şartlarda yaptığı teklifi kabul eden Necip, 3 yıllık mukaveleye imza attı.

Mevcut sözleşmesinde Beşiktaş'tan yıllık 9 milyon TL kazanan tecrübeli oyuncu, yeni anlaşmaya göre gelecek sezon, 3 milyon TL, bir sonraki yıl 4 milyon TL, 2022-2023 sezonunda ise 5 milyon TL ücret alacak.

29 yaşındaki futbolcu yıllık ücretinde yaptığı indirimin yanı sıra geride kalan sezon alacaklarının bir bölümünden de feragat etti. 2004'te Beşiktaş alt yapısına katılam Necip, 2009'da A takıma yükseldi. 11 yıldır siyah beyazlı formayı giyen 29 yaşındaki futbolcu, geçen sezon 23 maçta görev yaptı.

BİZE ULAŞIN