için en doğru adres !

Kaleci arayışlarını sürdüren siyah-beyazlıların listesindeki isimlerden biri olan 25 yaşındaki için 'den ilginç bir yorum geldi. ’in kaleci antrenörü , Bruno Varela için en doğru adresin olduğunu söyledi.

Beşiktaş Haberleri Giriş Tarihi: 19 Nisan 2020 Pazar 23:46 Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2020 Pazartesi 06:50

Kaleci arayışlarını sürdüren siyah-beyazlıların listesindeki isimlerden biri olan 25 yaşındaki için 'den ilginç bir yorum geldi. 'de kaleci Bruno Varela ile çalışan kaleci antrenörü , Varela için en doğru adresin olduğunu ifade etti. Ribeiro Varela için yaptığı yorumda; "Kurak bir dönemden geçiyor. Çok fazla şans bulamadı. Beşiktaş'a gidip oynamaya başlarsa, geleceği için büyük bir adım olur. Çünkü kenarda beklediği sürece gelişim sağlayamayacak. Gelişebileceği bir kulübe gidip oynaması önemli" diye konuştu. Ribeiro sözlerini "Varela; Beşiktaş'a gidersem Portekiz milli takımına tekrar çağrılırım diye düşünüyor" diye tamamladı.

Ajax'ta kiralık oynayan ve ile 2022 yılına kadar sözleşmesi olan Varela, bugüne kadar toplam 156 resmi karşılaşmada forma giydi. Portekizli file bekçisi kulüp kariyerinde en çok (120) Benfica (A ve B) takımında görev yaptı.

SON DAKİKA