Beşiktaş'ta 4 oyuncu elde kaldı! - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç
18 Ağustos 2019, Pazar

'ta 4 oyuncu elde kaldı!

Beşiktaş'ta 4 oyuncu elde kaldı!

Ligin başlamasına artık saatler kala , başındaki dertlerden bir türlü kurtulamıyor. Gözden çıkarılan isimlerden , Lens, ve Mirin bir türlü gönderilemiyor. Aras'a talip çıkmazken, Orkan'ı 'den isteyen takımlardan resmi bir talep gelmedi.

Ligin başlamasına artık saatler kala , başındaki dertlerden bir türlü kurtulamıyor. Gözden çıkarılan isimlerden , Lens, ve Mirin bir türlü gönderilemiyor. Aras'a talip çıkmazken, Orkan'ı 'den isteyen takımlardan resmi bir talep gelmedi. Lens'e talip çok ama takımın en fazla kazanan üçüncü oyuncusu olduğu için ancak parasını garanti altına alırsa gitmeye yanaşıyor. Aynı şekilde Mirin de, Amiens'e gönderilmeye çalışılıyor ama parayı az buluyor.

  1. 16.8.2019

Beşiktaş'ta 4 oyuncu elde kaldı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN