Lens’e Ada’dan veto – Fotomaç – 25 Nisan 2019
26 Mayıs 2019, Pazar

Lens’e ’dan veto

Lens’e Ada’dan veto

ekiplerinden ’da, ilgisi “yanlış hamle” olarak yorumlandı.

'ta beklentileri bir türlü karşılayamayan ve sezon sonunda ekiplerinden ile adı anılan için basınından yorumları geldi. Leeds United'ı yakından takip eden yazarlar Toby Wilding, Gary Hutchinson ve Louie Chandler, Hollandalı oyuncunun transferinin "hata" olacağı yönünde fikir birliğine vardı. Wilding, "Lens, Sunderland'de ciddi bir performans gösteremedi. Bence bu ihtimal rafa kaldırılmalı" derken, Hutchinson ise "Lens'in İngiltere'de başarılı olamayacağı daha önce görüldü, Leeds'e uygun değil" ifadelerini kullandı. Chandler ise Lens'in yaşına dikkat çekerken, "31 yaşındaki bir oyuncudan çok uzun vadeli takviyelere ihtiyacı var" yorumunu yaptı.

  1. 25.4.2019

Lens’e Ada’dan veto haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN