Elimi keserdim - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç
15 Ekim 2019, Salı

Elimi keserdim

Elimi keserdim

F.Bahçe maçında yaptığı 'hareket' nedeniyle yollanan Nouma, "Bunu yeniden yaşamamak için, elimi hiç düşünmeden feda ederdim" dedi

'ta gündemin ilk sırasına oturan teknik direktör Schuster'in yaptığı 'hareket', akıllara hemen siyah-beyazlıların efsane yıldızı 'yı getirdi yine... F.Bahçe maçında attığı golden sonra yaptığı ve Beşiktaş'tan kopmasına neden olan hareketle ilgili olarak, önceki gün haber1903 Yayın Yönetmeni Erdem Ulus'la birlikle 'de katıldığı bir panelde konuşan Pascal Nouma, "Bugün olsa aynı şeyi asla yapmazdım. Çünkü bu olay beni Beşiktaş'tan ayırdı. Öyle ki bu hareket beni çok sevdiğim bir camiadan kopardı. Bunu tekrar yaşamamak için elimi keserdim, ama yine de yapmazdım" ifadesini kullandı.

Daha ağırları cezasız kaldı
Nouma, en çok üzüldüğü konunun ise kendisinden sonra Türkiye'de buna benzer hatta kendisininkinden daha ağır birçok hareket yapıldığını, ancak hepsinin cezasız kaldığını söyledi. Başkentteki panele girdiğinde gösterilen ilgiye karşılık, "Ankara'da bir İnönü Stadı olduğunu bilmiyordum!" yorumunu yapan Fransız yıldız şöyle devam etti: "Trabzonspor mağlubiyetini fazla büyütmeye gerek yok. Üst üste gelen maçlar, takımı fizik ve kondisyon açısından olduğu kadar, kafa olarak da bir hayli yordu."
  1. 8.10.2010

Elimi keserdim haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN