A Milli Takım'da Ekrem Memnun ile yollar ayrıldı – Fotomaç – 10 Aralık 2018
19 Mayıs 2019, Pazar

A 'da ile yollar ayrıldı

A Milli Takım'da Ekrem Memnun ile yollar ayrıldı

A Milli Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü ile yollar ayrıldı.

A Milli Kadın Basketbol Takımı'nda Başantrenör ile karşılıklı anlaşarak yollar ayrıldı. Federasyondan yapılan yazılı açıklamada, "Mayıs 2016'dan bu yana A başantrenörlük görevini üstlenen Ekrem Memnun ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Mayıs 2016'dan bu yana A Milli Kadın Basketbol Takımımızda başantrenörlük görevini üstlenen Ekrem Memnun ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Sayın Memnun'a; federasyonumuza, milli takımımıza ve Türk kadın basketboluna yaptığı değerli katkılarından ötürü teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında kendisine başarılar dileriz" denildi.
  1. 10.12.2018

A Milli Takım'da Ekrem Memnun ile yollar ayrıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN