A antrenmanında

Başkanı , A 'nın maçı hazırlıklarını izledi. Antrenmanı yakından takip eden Türkoğlu, oyunculara karşılaşma için başarı dileklerini iletti.

Basketbol Haberleri Giriş Tarihi: 12 Kasım 2020 Perşembe 16:11 Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2020 Cuma 13:02

() Başkanı , 2021 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri E Grubu'nda ile mücadele edecek A 'nın antrenmanını izledi.

TBF'nin internet sitesinden yapılan açıklamaya göre karşılaşmanın oynanacağı Ahmet Cömert Spor Salonu'nda, Başantrenör yönetiminde yaklaşık 2 saat süren antrenmanı takip eden Türkoğlu, Türkiye'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek eleme müsabakaları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

FIBA'nın Türkiye Basketbol Federasyonuna güvendiği için organizasyonu Türkiye'ye verdiğini belirten Türkoğlu, "Hiç kimsenin alışık olmadığı bir süreçten geçiyoruz. Tüm ekibimize ve oyuncu kadromuza özverilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sağlık sebeplerinden dolayı maalesef Arnavutluk'u ağırlayamıyoruz ancak 14 Kasım Cumartesi günü Sırbistan ile çok önemli bir maçımız var. Tüm oyuncularımıza başarılar diliyorum. Bizleri gururlandıracak bir performans sergileyeceklerinden şüphem yok. Sonuç ne olursa olsun her zaman milli takımımızın yayındayız." ifadelerini kullandı.

SON DAKİKA