Larkin: Efes ait olduğum yer - Son dakika Basketbol haberleri - Fotomaç
27 Mayıs 2020, Çarşamba

Larkin: Efes ait olduğum yer

Larkin: Efes ait olduğum yer

'in yıldızı , "Türk vatandaşlığına geçmem 'da yaşadığım en ilginç şey. formasını almam ve insanların bana vermiş olduğu destek. Kariyerim açısından en önemli gelişme olduğunu söyleyebilirim" dedi.

'in yıldızı , "Türk vatandaşlığına geçmem 'da yaşadığım en ilginç şey. formasını almam ve insanların bana vermiş olduğu destek. Kariyerim açısından en önemli gelişme olduğunu söyleyebilirim" dedi. Larkin, "Efes'e gelmeme vesilen olan kişi Dunston. Onun ısrarlarıyla sözleşme imzaladım. Kendimi evimde hissediyorum. İlk etapta sıkıntı yaşamama karşın herkes bana çok destek oldu. Ben de çok önemli çaba sarf ettim ve beklentileri karşıladım. Anadolu Efes, benim ait olduğum yer." yorumunu yaptı.
  1. 9.5.2020

Larkin: Efes ait olduğum yer haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA