'lı futbolculardan ilginç önerisi

'nın bu yaz döneminde gündemine gelen ancak finansal olarak kulübü zorlayacağı gerekçesiyle transferinden vazgeçilen için takımdan birkaç futbolcunun yönetime finansal destek önerisinde bulunduğu iddia edildi. (fotomac.com.tr / Dış Haberler)

Barcelona Haberleri Giriş Tarihi: 07 Eylül 2019 Cumartesi 17:15

'dan 'ye 222 milyon Euro bedelle giderek rekor kıran Brezilyalı futbolcu , eski takımına dönmek için nabız yoklamıştı. döneminde Barcelona'nın da ilgilendiği yıldız oyuncu için eski takım arkadaşlarından bazılarının ilginç bir öneriyle yönetimin kapısını çaldığı ortaya çıktı.

Sport'ta yer alan habere göre birkaç futbolcu, Neymar'ın transfer edilmesiyle Şampiyonlar Ligi'nde daha iyi sonuçlar alacaklarını söyleyerek yönetime transfer için kendi ceplerinden finansal destek talebinde bulundular. Katalan devinin yöneticilerinin ise transferin, kulübün mali şartlarına hiçbir şekilde uymayacağı gerekçesiyle bu teklifi geri çevirdiği bildirildi.

Neymar'ın Barcelona'daki yakın arkadaşlarının bu öneriyi sunduğu belirtilirken, oyuncuların isimleri kamuoyuyla paylaşılmadı. Brezilyalı yıldızın eski takımından en samimi arkadaşları olarak Pique ve Messi isimleri ön plana çıkıyor.


BİZE ULAŞIN