Hiç üzülmesinler! – Sinan Vardar – Fotomaç ;
HEPSİ
  18 Aralık 2017, Pazartesi

  Hiç üzülmesinler!

  derbiye golle başladı.
  O gol 'ın madeninden geldi; sağ kanattan! Derbilerde maça 1-0 başlamak önemlidir. F.Bahçe ilk devrede oyunu kontrolünde tuttu.
  Beşiktaş beraberlik için saldırırken F.Bahçe Caner'le tehlikeli oldu. Kartal ilk devrede öne de geçebilirdi, farklı yenik de kapatabilirdi.
  Volkan başarılı kurtarışlarıyla Beşiktaş'a gol şansı vermedi. Beşiktaş 2. yarı fizik kondisyon üstünlüğüyle golü bulabilirdi.
  Bu beklenen bir senaryoydu ancak araya hakem girdi.

  Sonucu hakem belirledi
  İlk 45 dakikanın son anlarında Olcay'ın kırmızı kartı oyunun akışını değiştirdi.
  derbinin önüne geçti. Derbi maç öncesi kafalarda soru işareti bırakan Yıldırım, Olcay'ın kırmızısı öncesi Necip'e yapılan faülü çalsa Beşiktaş 10 kişi kalmayacaktı. Maça belli ki tedirgin çıkmıştı. Hakemin, bir dakika içinde çalmadığı düdük faül Beşiktaş'ı yaktı. Kırmızı kartın başrolünde Emre vardı. Yine tribünleri tahrik etti. Emre bunu yıllardır yapıyor. Bir gün 20 bin kişi sahaya girerse, bunun hesabını kim verecek merak ediyorum!
  Beşiktaş 2. yarı rakip kalede etkili olmaya çalıştı. Bilic, takımı eksik olmasına rağmen riske girdi. Hırvat hoca, maçın sonlarında Mustafa'yı sokarak risk aldı.
  Beşiktaş fazla üretken olmasa da maça ortak olmaya çalıştı. Bir gerçek var ki; Siyah-beyazlılar yenilse de başı dik sahadan ayrıldı. Ama sağ kanat sorunu baş ağrıtıyor. Aman dikkat! Beşiktaş'ın 10 kişi de oynasa F.Bahçe'ye kafa tutması önemlidir. Beşiktaşlılar hiç üzülmesin.
  Lig uzun maraton. Bu dereden daha çok sular akacak. Kartal yenilse bile bu derbide de F.Bahçe'den daha bir takım olduğunu gösterdi. Taraftarların ise maç sonu Beşiktaş Takımı'nı tribünlere çağırıp "Bizler inandık siz de inanın" diye bağırması çok anlamlıydı.

  • Sinan Vardar Sinan Vardar
   1. 03 Kasım 2014, Pazartesi
   1. E-Posta: spor@fotomac.com.tr
   1. Gönder
    Yazdır
   2. A-
    A+


  YAZARLAR tümü
  Sitene Ekle
   BİZE ULAŞIN