Kartkolik Kartal – Osman Aslan – Fotomaç ;
HEPSİ
  16 Aralık 2017, Cumartesi

  Kartkolik Kartal

  Futbolda başarı için önde gelen koşul; takım oyunu, takım savunması ve taktik disiplindir.
  Bu koşullar bireysel yetenek ve beceriyle birleşince tadına doyulmaz keyifli ortaya çıkıyor.
  'ta becerikli ve yetenekli futbolcu sayısı çoktur. Ve ilginçtir ki; yetenek ve becerileri yüksek futbolcular daha çok hücum bölgesinden..
  Bunlar 'yı deviren 2 golün sahibi Demba Ba ile Oğuzhan, Olcay, Cenk Tosun, Kerim Frei, Gökhan Töre, Mustafa Pektemek, Sosa'dır.
  Beşiktaş'ın iyi futbol oynadığını rakipleri bilerek kabulleniyorlar! Dahası ve önemlisi yenilse de berabere kalsa da taraftarları üzülüyor ama takımına küsmüyor, kızmıyor! İnönü Stadı onarımda olmasa her maçı full çeker.
  Beşiktaş'ın puan kayıpları olsa olsa yoğun maç trafiğinin yol açtığı fizikselruhsal yorgunluk, sakatlık ve hakem hatalarından olur.

  Olcay kendine yazık eder
  Bilic'in; futbolcuların şampiyonluk havasına girmemeleri için yoğun terapi ve uyarıda bulunması olumlu davranıştır. Buna karşılık Başkan Fikret Orman'ın "Şampiyon olacağız" şeklindeki iddialı ve futbolcuların motivasyonunu diri tutmaya çalışan sözleri dikkat çekici! Ne var ki; takımına güvenle söylenen bu sözler ters tepebilir!
  Beşiktaş'ta performansıyla çoğu kez öne çıkan ve bu başarılı, üst düzey performansının karşılığını Milli Takım'a çağrılarak gören Olcay Şahan; özverili, yürekten oyunuyla dikkat çeken oyunculardan. Oyun temposu, oyun karakteri, oyun i ştahı çok iyi. Yüksek performansını sürdürür, düşürmezse daha bir yükseğe çıkar. Aksi durumda kendine yazık eder! Alman futbol ekolünden gelmiş, yetişmiş olması profesyonelliğindeki önemli güvencesi. Temeli sağlam! Beşiktaş'a ve Milli Takım'a uzun yıllar çok yarar sağlar..
  Kartal'ın şanssızlığı çok kart görmesi!
  Kaleci Tolga da dahil, Kartal'ın kart görmeyen futbolcusu hemen hemen yok gibi. Bu kartlar Beşiktaş'ın canını çok yakar! Bizden söylemesi!

  • Osman Aslan Osman Aslan
   1. 26 Kasım 2014, Çarşamba
   1. E-Posta: oaslan@fotomac.com.tr
   1. Gönder
    Yazdır
   2. A-
    A+


  YAZARLAR tümü
  Sitene Ekle
   BİZE ULAŞIN