Krem 13. Bölüm
Videoyu Daralt

Krem 13. Bölüm

Hiç tanımadığı babasını karşısında gören Aslı şaşkınlık içindedir. Onur’un tavsiyesine uyarak, yıllar sonra kavuştuğu babasını çekimser de olsa tanımaya ve anlamaya çalışır.Hiç tanımadığı babasını karşısında gören Aslı şaşkınlık içindedir. Onur'un tavsiyesine uyarak, yıllar sonra kavuştuğu babasını çekimser de olsa tanımaya ve anlamaya çalışır. Ama Fikret'in Cevdet'e tavırlı olması, Aslı'nın bu gerçeği evden saklamasına neden olur.

Fabrikalarının bakanlık tarafından kapatıldığını öğrenen Sanem ve Pelin, oyuna geldiklerini anlayıp birbirlerini suçlarlar. Ne var ki; ödenmesi gereken borçlardan dolayı iyice sıkışan ikili, beraber hareket etmek zorundadır. Birbirlerini sevmeseler de ortaktırlar artık.

Onur, Rüya'nın da onayıyla, Faruk'un film çekimlerine devam etmesine karar verir. Bu nedenle evde bir yemek düzenleyerek ikisini bir araya getirme çabasındadır. Bunu duyan Pelin ve Sanem, davetsiz misafir olarak yemeğe katılır. İki kadının, Rüya'ya intikam alma duygusuyla yaklaşmalarıysa komik durumların yaşanmasına neden olur.

Diğer taraftan Aslı'nın geliştirdiği losyon Adaman Kozmetik için büyük bir atılım olur. Düştükleri bataktan kurtulmak isteyen Sanem ve Pelin ise hedeflerini bu yöne çevirirler. Ne yapıp edip bu losyonun formülünü ele geçirmeleri gerekmektedir.
Aslı, kendisini bekleyen tehlikeden habersizdir. Sanem ve Pelin'in formülü çalma girişimleri hiç ummadıkları bir sürprizle karşılaşmalarına yol açar.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
05 Aralık 2012, Çarşamba
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu
  • 0
  • 0


    BİZE ULAŞIN