Galatasaray seçime mi gidiyor? - Son dakika Galatasaray videoları, Galatasaray haberleri - Fotomaç
Videoyu Daralt

Galatasaray seçime mi gidiyor?

Galatasaray seçime gidebilir... Olağan Genel Kurulda ibra edilmeyen sarı kırmızılı yönetimin, 5. asliye hukuk mahkemesinde aldırdığı tedbir kararı kaldırıldı... Bugün saat 11'de 14. asliye hukuk mahkemesinde görülecek davada da aynı karar çıkarsa sarı kırmızılılarda yeni bir seçim olacak...

Galatasaray seçime mi gidiyor? Mart ayındaki Olağan Genel Kurulda idari açıdan ibra edilmeyen Başkan Mustafa Cengiz ve yönetimine mahkemeden kötü haber geldi..

Tüzüğe göre ibrasızlıktan sonra seçim kararı alması gereken Mustafa Cengiz yönetimi, konuyu mahkemeye taşımış ve tedbir kararı aldırmıştı... Ancak İstanbul 5. asliye hukuk mahkemesi, yöneticilerden Okan Böke'nin aldırmış olduğu tedbir kararını kaldırdı.

Yaşanan bu gelişmenin ardından sarı-kırmızılı yönetimde gözler 14. asliye hukuk mahkemesinde görülecek davayı çevrildi. İkinci Başkan Abdürrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'ın açtığı davada, mahkeme tedbiri kaldırır ve genel kurul üyeleri lehinde karar verirse seçim kararı alınacak.

Bu durumda ise Mustafa Cengiz ve kurulları yeni seçimde aday olamayacak.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
13 Haziran 2019 , Perşembe
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu

haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    SON DAKİKA