Beni Bırakma 83. Bölüm
Videoyu Daralt

Beni Bırakma 83. Bölüm

Emre yaşananlardan Hülya ve Zeynep'i kurtarabilecek midir?

Hülya, Zeynep'e ve yıllar önce Esin'in kendisine yaptıklarından dolayı dayanamayarak Esin'i bıçaklamıştır. Zeynep son anda gelmiş olsa da Hülya'ya engel olamamıştır. Hülya ve Zeynep olayın şokundayken, Emre duruma müdahil olur. Emre yaşananlardan Hülya ve Zeynep'i kurtarabilecek midir? Sıla, Meltem'in intiharının sahte olduğunu öğrenmiş, bunu Tarık ve Seher'e söylediğinde ise hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacaktır. Öte yandan Bora, Hülya'nın Esin yüzünden suçlanmaması için elinden geleni yapmakta bütün hastaneyi seferber eder ama Esin'in durumu ağır, yaşam ile ölüm arasındadır.

  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
12 Şubat 2019 , Salı
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN