Beni Bırakma 162. Bölüm - Son dakika Beni Bırakma videoları, Beni Bırakma haberleri - Fotomaç
Videoyu Daralt

Beni Bırakma 162. Bölüm

Zeynep'in hayatı gün geçtikçe daha da zorlaşır.

Bora'nın planları sonucunda Emre, Zeynep'in iyi niyetli olduğunu düşünmekle bir kez daha hata ettiğini anlar. Zeynep, yeniden mutlu günlerine döneceklerini hayal ederken büyük bir şokla karşılaşır. Üstelik Bora, plan üstüne plan yaparak Zeynep'in hayatını gün geçtikçe daha da zorlaştırır. Öte yandan Meltem, her geçen gün Tarık'ı kendisine biraz daha yaklaştırırken; Sıla'yı da uzaklaştırmayı başarır. Sıla her şeyden vazgeçtiği esnada kader ağlarını örer ve sürpriz bir misafir tüm gidişatı değiştirir.

  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
16 Ocak 2020 , Perşembe
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN