Ali Koç'tan Mustafa Cengiz'e teşekkür
Videoyu Daralt

Ali Koç'tan Mustafa Cengiz'e teşekkür

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Koç, Serdar Aziz ve Tolga Ciğerci'yi kadrosuna kattığı için Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e teşekkür etti.

Ali Koç'un açıkalamarı şöyle;

Asıl biz Galatasaray'a teşekkür borçluyuz. Serdar Aziz gibi milli bir futbolcuyu aldık. Gelen tüm tekliflere rağmen Fenerbahçe'ye gelmek istemesi. Bonservissiz geldiği için biz teşekkür borçluyuz. Böyle başka oyuncuları varsa seviniriz. Tolga Ciğerci bonservissiz geldi, 1 kuruş maaş ödemedik. Tolga sıhhatine kavuşacaktır. Çok ciddi bir programda. Bir önceki takımında yanlış tedavi görmüştü. Biz yeteneklerine güveniyoruz. Önümüzdeki sezon vefanın karşılığını verecektir. Serdar'ın performansı ortadadır. Bir kez daha Sayın Mustafa Cengiz'e teşekkür ediyorum."

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
14 Şubat 2019, Perşembe
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


    BİZE ULAŞIN