Abdulkadir Ömür bıçak altında - Son dakika Trabzonspor haberleri - Fotomaç
23 Ekim 2019, Çarşamba

bıçak altında

Abdulkadir Ömür bıçak altında

maçında sakatlanan Abdülkadir Ömür, sol dizinden menüsküs ameliyatı olmak için 'ya gitti. 'de bugün doktoru 'e ameliyat olacak 20 yaşındaki süper yıldız, bir süre burada kalacak ve ardından 'a geçecek.

maçında sakatlanan Abdülkadir Ömür, sol dizinden menüsküs ameliyatı olmak için 'ya gitti. 'de bugün doktoru 'e ameliyat olacak 20 yaşındaki süper yıldız, bir süre burada kalacak ve ardından 'a geçecek. Ömür'ün ne zaman sahalara döneceği ise operasyonun ardından kesinlik kazanacak. Ancak futbolcunun yırtığının derinde olması nedeniyle süreç uzayabilir.

FİZYOTERAPİST İLE GİTTİ

Perşembe günü ameliyat olacak olan genç futbolcuya fizyoterapist Burak Subaşı'nın eşlik ettiği görüldü. Sol dizinde vertikal menisküs yırtığı tespit edilen Abdülkadir'in bugün ameliyat olacağı ve buradan çıkacak sonuca göre sahalardan ne kadar uzak olacağının belli olacağı ifade edildi. Abdülkadir Ömür'ün ameliyatını 'un eski doktorlarından doktoru Ufuk Şentürk yapacak.

  1. 12.9.2019

Abdulkadir Ömür bıçak altında haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN