Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu: Üçüncüyü yenmeliyiz
22 Mayıs 2019, Çarşamba

'da : Üçüncüyü yenmeliyiz

Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu: Üçüncüyü yenmeliyiz

Ağaoğlu, “3’üncü olmak istiyorsan 3’üncüyü yenmek zorundasın. Matematiksel olarak ikincilik de mümkün” diye konuştu.

Başkan , Nwakaeme'nin primi hak ettiğini söyledi Ağaoğlu, üçüncülük iddiası ile ilgili şunları söyledi: "3'üncü olmak istiyorsan 3'üncüyü de yenmek zorundasın. Beşiktaş'ın olası bir puan kaybı ve buradaki maçta galip gelmemiz gerekiyor. Matematiksel olarak ikincilik de mümkün. Olmaması için bir neden yok. Realist olmak gerekirse üçüncülük daha yakın gözüküyor. Dördüncülük garanti gibi. 6-7 aydır izlediğimiz oyuncular var. Bunların içerisinde yabancı futbolcular var. Türkiye'de izlediğimiz oyuncular var. Kadroya direkt katkı sağlayacak oyuncularımız var. Bunların hepsi sezon bittikten sonra şekillenecek. Kadromuzu daha da genişleteceğiz."

  1. 21.4.2019

Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu: Üçüncüyü yenmeliyiz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN