Beni yanıltmadı - Son dakika Trabzonspor haberleri - Fotomaç
22 Temmuz 2019, Pazartesi

Beni yanıltmadı

Beni yanıltmadı

'ın tecrübeli kalecisi, "Bir gün gelecek, Tolga'yı parmakla gösterecekler. Herkesin istediği, hayal ettiği bir isim olacak" dedi

Yıllar önce, kendisinden sonra Türkiye'nin en iyi kalecisi olarak 'i aday gösteren 'ın başarılı kalecisi Rüştü Reçber, "Beni yanıltmadığını gördük" dedi. Tecrübeli futbolcu, "Bunlar daha bir şey değil. Bir gün gelecek Tolga parmakla gösterilecek. Herkesin istediği ve hayal ettiği gibi bir kaleci olacak. Tolga için Trabzonspor taraftarının bile kafasında 'acaba' şeklinde soru işaretleri vardı ama bende yoktu" ifadesini kullandı.

En beğendiğim isimlerden
RÜŞTÜ şunları söyledi: "Tolga benim Türkiye'de en beğendiğim kalecilerden biri. Uzun boyu ve fiziği ile öne çıkıyor. Sağını ve solunu, refleksleri ile iyi kullanıyor. Tolga, Cenk, Volkan ve Onur Türk futbolunun gelecekleri. Çünkü önlerinde yabancı kaleci yok. Hepsi kendini geliştirip üzerine koydu. Ülkemizde yabancı kaleci iyi de kötü de olsa yer alıyor. Çünkü büyük paralar veriliyor."

Güneş kumaşı iyi işliyor
TOLGA ve Onur'un çok şanslı olduğunu dile getiren Rüştü, "Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, kalecilikten geliyor. Bu nedenle elindeki kumaşı biliyor ve çok iyi işliyor. Bu da Tolga ile Onur'un en büyük avantajı. Şenol Güneş, iki kaleciyi de iyi kullandı. Onur'un sakatlanması ile şimdi şansı Tolga yakaladı. Maçlarını izledim, iyi oynadı. Daha da iyi olacağına inanıyorum. Trabzon çok şanslı" ifadesini kullandı.


Cevat KOL

  1. 15.4.2011

Beni yanıltmadı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN