Manisa BBSK'nin 'Altın Kızı' Tunus yolcusu - Son dakika Jimnastik haberleri - Fotomaç
18 Eylül 2019, Çarşamba

Manisa BBSK'nin '' Tunus yolcusu

Manisa BBSK'nin 'Altın Kızı' Tunus yolcusu

Bir yandan lise okuyor bir yandan şampiyon oluyor

Manisa BBSK'nin '' Tunus yolcusu

'un altın kızı , tarihlerinde Tunus'ta yapılacak olan 3. Comegym Akdeniz Oyunları Aerobik Cimnastik Gençler Şampiyonası'nda yarışacak.

Yurt içinde ve yurt dışında katıldığı yarışmalarda gururumuz olan Manisa Büyükşehir Belediyespor'un altın kızı Ayşe Begüm Onbaşı, 19-22 Eylül tarihleri arasında Tunus'ta yapılacak olan 3. Comegym Akdeniz Oyunları Aerobik Jimnastik Gençler Şampiyonası'nda yarışacak. Muradiye 'nde bugün gerçekleştirdiği antrenmanla hazırlıklarını tamamlayan Ayşe Begüm Onbaşı, 'yi başarıyla temsil etmek için tek bayanlar aerobik jimnastik dalında yarışacak.

Hedefinin altın madalyayla Türkiye'ye dönmek olduğunu söyleyen Ayşe Begüm Onbaşı,, "Tunus'ta gerçekleşecek olan şampiyonada aerobik cimnastik dalında tek bayanlarda yarışmalara katılacağım. Geçen sene tek bayan, çift, trioda Türkiye Milli takımı olarak yarışmış ve kazanmıştım. Bu senede hedefim tek bayanlarda yarışıp altın madalya kazanmak. Umarım hedefime ulaşırım" dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Jimnastik Takımı antrenörlerinden Emre Değirmenci ise yaptığı açıklamada, "Ayşe Begüm Onbaşı, son olarak 13-15 Temmuz tarihleri arasında 'da yapılan Türkiye Şampiyonası'nda 1. olmuştu. Şu anda hazırlıklarımızı tamamladık. Çalışma dönemimiz gayet iyi geçti. Ayşe Begüm Onbaşı, ülkemizi, milli takımımızı ve kulübümüzü yine en iyi şekilde temsil edecektir. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'e, kulüp başkanımız Mevlüt Aktan'a ve yönetim kurulumuza bizlere sağladıkları imkanlar nedeniyle çok teşekkür ederiz. Ayrıca Manisa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğüne, Atatürk Spor Kompleksi'nde bizlere çalışma imkanı sağladığı için de teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.


(Manisa'nın ''Altın Kızı''...)

  1. 18.09.2018

Manisa BBSK'nin 'Altın Kızı' Tunus yolcusu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN