OYUNCU DETAY

HABERLER

01.07.2019 - 30.06.2020 FC Vizela FC Vizela --
16.01.2019 - 30.06.2019 Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa --
01.07.2015 - Şimdi FC Famalicao FC Famalicao --
01.07.2015 - 15.01.2019 FC Famalicao FC Famalicao --
01.07.2014 - 30.06.2015 Leixoes Leixoes --
01.07.2013 - 30.06.2014 Riberirao Riberirao --
01.07.2012 - 30.06.2013 Portimonense SC Portimonense SC --
01.08.2010 - 30.06.2013 Rio Ave FC Rio Ave FC --
01.08.2009 - 30.06.2010 Varzim SC Varzim SC --
01.07.2007 - 31.07.2010 SC Braga SC Braga --

GALERİ

SON DAKİKA