Son dakika haberleri | 'den sürpriz transfer isteği!

'de maç eksiği bulunan lider 'ın 3 puan gerisinde ikinci sırada bulunan 'da, şampiyonluk umutları sürüyor. Teknik direktör bir yandan takımını son düzlüğe hazırlarken diğer yandan da gelecek sezon için transfer listesini yönetime sundu. Tecrübeli çalıştırıcı sürpriz bir istekte bulundu. İşte detaylar...

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 31 Mart 2021 Çarşamba 16:04

'de maç eksiği bulunan lider 'ın 3 puan gerisinde ikinci sırada bulunan 'da, şampiyonluk umutları sürüyor. Teknik direktör bir yandan takımını son düzlüğe hazırlarken diğer yandan da gelecek sezon için transfer listesini yönetime sundu.

Gelecek sezon için geniş rotasyonlu bir kadro oluşturmak isteyen , bu doğrultuda gelecek vaadeden birçok ismi listesine aldı. Fotomaç Gazetesi Genel yayın Yönetmeni Zeki Uzundurukan'ın aktardığı bilgilere göre Terim, 10 numara pozisyonu için ilk olarak ve isimlerinden birini kadroya katmak istiyor.

Net bir 10 numara transferinden sonra ise tecrübeli çalıştırıcı daha çok gelecek vaadeden ve kulübede kalmayı sorun etmeyecek isimlerin peşinde. Bu doğrultuda 'in listesine yazdığı ilk isim ...

'nın takımında kiralık olarak forma giyen Erkan'ın bonservisi kulübünde bulunuyor. Terim, 19 yaşındaki futbolcunun iyi bir alternatif olacağını yönetime iletti.

Sarı-kırmızılı scoutlar ise için rapor oluşturmaya başladı.

İDOLÜ MESUT ÖZİL

Geçtiğimiz sene flaş bir röportaja imza atan , ve 'i idol olarak gördüğünü belirtmişti.

İşte genç futbolcunun o sözleri;

"İdol olarak gördüğüm iki oyuncu var; ve . Her ne kadar oyun tarzları biraz farklı olsa da ikisini de çok beğeniyorum. Az önce de söylediğim gibi Mesut Özil ile yüz yüze tanışma fırsatım da oldu. Kendisi futbolculuğu kadar kişiliğiyle de örnek alınması gereken bir oyuncu. Bu iki oyuncu benim için çok özel ve idol olarak gördüğüm oyuncular."

SON DAKİKA