transferinin önünü Lemina açtı! Mutlu son yakın

’nın ’a gidişiyle bu defteri kapatan , Jean Michael için bastırıyor. Lemina ile birlikte orta sahasında toplam 7 futbolcu bulunan İngiliz ekibinin transferde kolaylık sağlaması bekleniyor.

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2020 Cuma 23:11 Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2020 Cumartesi 06:50

'ın Jean Michael için belirlediği bütçe ortaya çıktı. 'ın Lemina'yı etmesiyle Seri'nin önünün açıldığı belirtildi. Fildişi Sahilli futbolcuya 'dan da teklif geldiği ancak tercihini 'dan yana kullandığı öğrenildi. 29 yaşındaki yıldız için geçen sezon 1.5 milyon euro kiralama ve 2.8 milyon euro maaş ödeyen Aslan, bu kez toplamda 3.5 milyon euro'luk bir bütçe ayırdı. Southampton'dan Lemina'yı da kadrosuna katan Fulham'ın orta sahasında şu anda tam 7 futbolcu var. Ön liberoda Anguissa ve McDonald, merkezde Cairney, Seri, Johansen, Lemina ve Onomah bulunuyor. Aslan'ın Seri ve Johansen'i birlikte takviye etmeyi amaçladığı olmazsa en azından birini kadroya katacağı ifade edildi. Seri geçen sezon 37 maçta 2 gol atıp, 4 de asist yapmıştı.

LEMINA'DAN ELVEDA

Fulham'ın kadrosuna kattığı , 'ye gitti. 27 yaşındaki Gabonlu futbolcu yayınladığı mesajla Galatasaraylı taraftarlara veda etti. Lemina, "İngiltere'ye döndüm. 'deki taraftarlara teşekkür ediyorum, onlar en iyisi. Galatasaray'daki takım arkadaşlarıma da başarılar diliyorum" diye konuştu.

SON DAKİKA