Ünal Aysal: Takıntılarımızdan kurtulmalıyız – Fotomaç – 30 Temmuz 2017 ;
HEPSİ
  22 Kasım 2017, Çarşamba

  Ünal Aysal: Takıntılarımızdan kurtulmalıyız

  Ünal Aysal: Takıntılarımızdan kurtulmalıyız

  Galatasaray'ın eski başkanlarından Ünal Aysal, Milli Takım'dan ayrılan Fatih Terim'in, sarı-kırmızılılara dönme ihtimalini değerlendirdi

  Kendi döneminde polemik yaşayarak ayrıldığı Fatih Terim'in Galatasaray'la anılmasını yorumlayan Ünal Aysal, tecrübeli çalıştırıcının Galatasaray'a dönmesinin sağlıklı olmayacağını vurguladı.

  "TAKINTILARIMIZDAN KURTULMALIYIZ"
  Ünal Aysal, kişisel alışkanlıklardan kurtulmanın ihtiyaç olduğunu dile getirdi. Akşam'da yer alan habere göre Aysal ayrıca yeni yöntem ve fikirlerle yükselmenin en temel ihtiyaç olduğunun altını çizdi.

  Aysal; "Fatih Terim konusunda bir fikir belirtmem doğru olmaz. Tek isteğim, Galatasaray'ın tekrar bir dünya markası olmasıdır. Bunun için de kişilerle ilgili takıntılarımızdan kurtulmamız gerekiyor. Türk sporunun kendisini aşağıya çeken tüm alışkanlıklarından soyutlanarak dünya ile rekabet edebilme şansını, yeni yöntem ve fikirlerle yükseltmeye çalışılması gerektiğine inanıyorum." dedi.

  "BAŞKANLIĞA ADAY DEĞİLİMİ"
  Aysal, Galatasaray'ın Östersunds'a elenmesini için; "Östersunds karşısındaki kötü sonuçlar yanıltıcı olabilir, sezon henüz başlamadı. İnşallah yönetimin gayretleri ve masrafları boşa çıkmaz. Üçüncü bir başarısızlık yılı daha yaşamayız." şeklinde konuştu.

  Son olarak erken seçim ihtimalini de yorumlayan Aysal, sözlerini şu ifadelerle noktaladı: "Seçim şimdilik görünmüyor. Ben zaten daha önce tekrar başkan olmak gibi bir düşüncem olmadığını açıklamıştım. Yaşadığımız son şok neticeye rağmen yeni bir gelişme ihtimali şimdilik yok gibi görünüyor."

  1. 30 Temmuz 2017, Pazar
  2. Güncelleme: 14:54

  Ünal Aysal: Takıntılarımızdan kurtulmalıyız haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.