'Taraftar istifa istemekte haklı' – Fotomaç – 22 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  16 Aralık 2017, Cumartesi

  'Taraftar istifa istemekte haklı'

  'Taraftar istifa istemekte haklı'

  basın toplantısında taraftarların istifa çağrısı hakkında açıklamalarda bulundu.

  karşısında alınan ağır yenilgi sonrası tribünlerin istifa çağrısı yaptığı , basın toplantısında 'sorumluluk bende' dedi. Kötü gidişte sorumlunun her zaman teknik direktörler olduğunu belirten İtalyan çalıştırıcı, "Hatayı nerede yaptığımızı bulmamız lazım. Taraftarımız için çok üzgünüm, haklılar. Kaybedildiği zaman suç her zaman teknik adamındır ama önümüzde birçok maç var ve bizi desteklemeleri gerekiyor, onlardan bunu istiyorum. Skoru kaybettikten sonra birçok değişiklik yaptık, ben bu yenilgide faturayı kendime çıkartıyorum ve bir hata varsa bunu ben yapmışımdır. Bu hatayı bulmamız lazım, bulacağız" dedi.

  SNEİJDER'E SÖYLEMİŞTİM
  Sneijder'i neden oynatmadığı konusunda da açıklamalarda bulunan Prandelli, "Maçtan önce söylediğim gibi, Sneijder'in de haberi vardı, 100 maç oynayamaz. Milli maçtan sonra kendisinin bir yorgunluğu vardı, bunu da konuştuk ama hiçbir futbolcudan 100 maç oynamasını bekleyemezsiniz." ifadelerini kullandı.

  KADROYU ALBAYRAK MI YAPIYOR?
  Abdürrahim Albayrak'ın takıma karışıp karışmadığı yönündeki soruyu da cevaplayan Prandelli, "Kesinlikle hayır, yaptığım kadro tercihlerime büyük bir saygı var ve dışarıdan hiç kimse bana baskı yapmıyor, böyle bir durum söz konusu değil. Birden fazla kulvarda mücadele ediyoruz ve kadro tercihlerimizi de gün gün yapmak zorunda kalıyoruz. Her futbolcunun gün gün sıkıntıları oluyor. Milli maçlarda bizden ayrı kalan oyuncular yerine Florya'da bizimle çalışan oyuncuları bugün sahada görmek istedim. Sonuç iyi olmayınca da suç bende" şeklinde konuştu.

  1. 22 Kasım 2014, Cumartesi
  2. Güncelleme: 22:48

  'Taraftar istifa istemekte haklı' haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN