Spor'da yılın oscar'ı yine FOTOMAÇ'ın – Fotomaç – 24 Ocak 2018
22 Mart 2019, Cuma

Spor'da yılın oscar'ı yine FOTOMAÇ'ın

Spor'da yılın oscar'ı yine FOTOMAÇ'ın

16. Spor Ödülleri’nde FOTOMAÇ yine ‘Yılın Spor Gazetesi’ seçildi

16. Spor Ödülleri dün sporun ünlü isimlerinin katılımıyla Bomonti Hilton Convension'da yapılan törende sahiplerini buldu. Fotomaç yine "Yılın Spor Gaqzetesi" seçildi. Yazarımız , Yılın en iyi spor yorumcusu seçilirken yazarlarımız da başkanı olduğu Türkiye Futbol Adamları Derneği ile Yılın Sivil Toplum Kuruluşu ödülünü aldı. Fotomaç Gazetesi'nin ödülünü alan Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Uzundurukan, konuşmasında "Tam 12 yıldır spor medyasının lideriyiz. Türkiye'nin en çok satan spor gazetesiyiz. Okurlarımızdan aldığımız destek ile her geçen gün daha da büyüyoruz, güçleniyoruz. Her çarşamba Fotomaç ile birlikte ücretsiz verdiğimiz haftalık futbol gazetemiz 10 NUMARA da futbolseverler tarafından büyük ilgi ile takip ediliyor. Bizi izlemeye devam edin! Sporda yaşanan tüm gelişmelerden önce sizin haberiniz olsun" dedi.

Yılmaz ŞENOL

Stoichkov, Kahveci ve Toshack'a alkış
Stoichkov, Kahveci ve Toshack'a alkış Stoichkov, Toshack ve Daum'un onur ödülü aldığı geceye de katıldı. Toshack "F.Bahçe iyi, G.Saray iyi ama en büyük Beşiktaş" derken Daum'un Türkçe 'sevgili kardeşlerim' diyerek başladığı konuşması, Stoichkov'un "Türkiye'de olmaktan çok mutluyum" sözleri geceye katılanlardan büyük alkış aldı.

Yazarımız Sinan Vardar aldığı ödül sonrasında "Hep altyapıya önem verdim. Beni eleştirenler şimdi futbol takımlarımızı borç batağında görünce benim neden altyapı dediğimi anladılar" diye konuştu.

16. Spor Ödülleri'nde "Yılın en iyi spor Gazetesi" seçilen Fotomaç'ın ödülünü Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Uzundurukan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Ceylan'ın elinden aldı.
  1. 24.1.2018

Spor'da yılın oscar'ı yine FOTOMAÇ'ın haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN