'dan flaş sözler! "'ye yerine Daum..."

'de son dakika haberi... Sarı lacivertlilerde Göztepe mağlubiyeti sonrası teknik direktör tartışmalara yol açarken, genç teknik adam yerine sürpriz isimler ön plana çıktı. Bir dönem Fenerbahçe'de top koşturan , konu ile ilgili yaptığı açıklamada, daha önce sarı lacivertlilerle şampiyonluklar yaşayan Alman teknik adam 'un takımın başına gelmesi gerektiğini savundu. İşte o sözler...

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 22 Şubat 2021 Pazartesi 11:07 Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2021 Pazartesi 11:33

, Süper Lig'in 26. haftasında Ülker Stadı'nda Göztepe'yi konuk etti. Mücadele İzmir ekibinin 1-0'lık üstünlüğü ile sonuçandı.

Bu sonuçla beraber sarı lacivertliler, zirve yarışında büyük bir yara aldı ve Lider Galatasaray'ın 3 puan gerisine düştü.

Maç sonrası teknik direktörü , eleştiri oklarının hedefindeydi. Bulut'un takımına oynattığı oyun, futbol otoritelerince beğenilmedi.

Bununla beraber Bulut, sosyal medyada taraftarı tarafından da istifaya davet edildi.

Öte yandan 'nin Göztepe maçı sonrası bir eleştiri de 'dan geldi.

'Kadıköy'ün Boğası' lakabıyla bilinen Akın, sosyal medyadan yaptığı açıklamada yerine 'ye teknik direktör önerdi.

"YARIN GEÇ, BUGÜN!"
, 'nin teknik direktörünün değişmesi gerektiğini savunurken, sürpriz bir ismi gündeme getirdi.

Sarı lacivertli eski golcü, daha önce Süper Lig deviyle şampiyonluklar yaşamış Alman teknik adam Daum'un takımın başına geçmesi gerektiğini savundu.

'ın konu ile ilgili görüşü şu şekilde oldu;

"Galatasaray maçından sonra 'belki yarın geç olabilir' dedim! 'Biz inanıyoruz hocamıza' dendi. Ben yine diyorum; yarın çok geç, bugün Daum. Bence gördüğüm en anlamsız oyuncu değişiklikleri ya da ben anlamıyorum futboldan. Bir de her çıkan oyuncu trip atıyor, bir şeyler söylüyor, bence içeride çok ciddi sorunlar var."

SON DAKİKA