Beşiktaş ile Ingame arasında işbirliği imzası atıldı - Son dakika ESPOR haberleri - Fotomaç
25 Ocak 2020, Cumartesi

ile arasında işbirliği imzası atıldı

Beşiktaş ile Ingame arasında işbirliği imzası atıldı

E-Spor Takımı, Group ile işbirliğine giderek Zula takımını kurdu.

E-Spor Takımı, Group ile işbirliğine giderek Zula takımını kurdu. Stadı'nda yapılan imza törenine Beşiktaş E-Sports Yöneticisi ve InGroup 'su katıldı.


ERMAN İPCİ: ''DÜNYADAKİ İLK E-SPOR KULÜBÜYÜZ''
Dünyada ilk E-Spor takımını Beşiktaş'ın kurduğunu ve bu işbiriliğinin önemli olduğunu ifade eden Erman İpci, ''Beşiktaş Zula E-Spor takımının da yer alacağı iki etkinlik Vodafone Park'ta gerçekleştirilecek. Burada ilklerin buluşmasını gerçekleştiriyoruz. Bu işe yatırım yapan ilk spor kulübüyüz. Beşiktaş olarak marka değerini arttıracak işler yapmak hedefimiz. Dünya genelinde birçok takım kurduk ve bunları yarıştırıyoruz. Bu takımların yüzde 80'i yurtdışında mücadele ediyor" şeklinde konuştu.

ALPAY ALPTEKİN:''BEŞİKTAŞ'IN SOSYAL ENERJİSİ VE BİZİM TEKNİĞİMİZ BİRLEŞECEK''
InGame CEO'su Alpay Alptekin ise InGame Group'un yüzde yüz yerli ve milli bir şirket olduğuna dikkati çekerek, ''Beşiktaş'ta E-Spora yatırım yapan ilk geleneksel spor kulübü ve böyle bir fırsatı görüp değerlendirmesi beni mutlu ediyor. Bu işbirliği futboldan sonra ülkemizde en çok takip edilen spor dalı olan E-Spor alanında yeni ufuklar açacak. Milyonlarca Beşiktaşlı Zula'cıya hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Beşiktaş'ın sosyal enerjisi ve bizim teknik kapasitemiz birleşince Türk e-spor takımları hem bilişimde hem oyunda bir marka olacak" dedi.

  1. 04.04.2019
  2. Güncelleme: 04.04.2019 14:19

Beşiktaş ile Ingame arasında işbirliği imzası atıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
BİZE ULAŞIN