Beşiktaş, e-sporda InGame ile iş birliği yaptı - Son dakika ESPOR haberleri - Fotomaç
18 Eylül 2019, Çarşamba

, e-sporda ile iş birliği yaptı

Beşiktaş, e-sporda InGame ile iş birliği yaptı

Kulübü, e-spora yatırımlarıyla dikkati çeken Türk şirketlerinden ile iş birliği anlaşması imzalayarak BJK Zula takımını kurdu.

'ta gerçekleştirilen tanıtım toplantısına E-Sports Yöneticisi ve InGroup CEO'su katıldı.

Anlaşmanın ile ilgili konuşan Erman İpci, Beşiktaş Zula E-Spor takımının da yer alacağı iki etkinliğin Vodafone Park'ta gerçekleştirileceğini belirterek, "Burada ilklerin buluşmasını gerçekleştiriyoruz. Bu işe yatırım yapan ilk spor kulübüyüz. Beşiktaş olarak marka değerini arttıracak işler yapmak hedefimiz. Dünya genelinde birçok takım kurduk ve bunları yarıştırıyoruz. Bu takımların yüzde 80'i yurt dışında mücadele ediyor." ifadelerini kullandı.

'un yüzde yüz yerli ve milli bir şirket olduğuna dikkati çeken Alpay Alptekin ise Beşiktaş'ın e-spora yatırım yapan ilk geleneksel spor kulübü olduğunu ifade ederek, "Geleneksel bir spor kulübünün böyle bir fırsatı görüp değerlendirmesi beni mutlu ediyor. Bu iş birliği futboldan sonra ülkemizde en çok takip edilen spor dalı olan e-spor alanında yeni ufuklar açacaktır. Milyonlarca Beşiktaşlı Zula'cıya hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Beşiktaş'ın sosyal enerjisi ve bizim teknik kapasitemizi birleştirince Türk e-spor takımları hem bilişimde hem oyunda bir marka olacak." değerlendirmesinde bulundu.

  1. 04.04.2019

Beşiktaş, e-sporda InGame ile iş birliği yaptı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN