Nisan bereket getirecek – Fotomaç – 25 Mart 2013 ;
HEPSİ
  15 Aralık 2017, Cuma

  Nisan bereket getirecek

  Nisan bereket getirecek

  Başkan Orman, "Önümüzdeki ay bizim için çok önemli" dedi. İşte nedeni: 1- Borsadan gelecek para ile kısa vadeli borçlar kapatılacak. 2- lisansı alınacak. 3- İnönü Stadı'nda inşaat süreci başlayacak.

  'ta sıkıntılı günlerin sona ermesine az kaldı. Başkan Fikret Orman, önceki akşam Anadolu Beşiktaşlılar Derneği'nde önemli açıklamalar yaparken, camiaya mali sıkıntının bitmek üzere olduğunu müjdeledi. "Önümüzdeki ay bizim için çok önemli bir ay olacak" diyen Orman'ın nisan ayına dikkat çekmesinin sebepleri ise şöyle sıralanıyor: 1- Sermaye artırımı sonucu borsadan gelecek sıcak kaynak ile kapıya dayanan kısa vadeli borçlar kapatılacak. Futbolcu alacakları ödenecek. 2- lisansı alınacak. Avrupa yolu açılacak. 3- İnönü Stadı'nda inşaat süreci başlayacak. Fikret Orman, bu gelişmelerle kulübün önünün açılacağını, sezon sonunda Beşiktaş'ta artık parayla alakalı sorunların gündemden tamamen kalkacağını belirtti.
  1. 25 Mart 2013, Pazartesi
  2. Güncelleme: 00:16

  Nisan bereket getirecek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN