Yönetim ibra edildi

Beşiktaş Kulübü'nün Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı'nda kulüp yönetim kurulu, mali ve idari bakımlardan ayrı ayrı oy çokluğu ile ibra edildi.

Beşiktaş Haberleri Giriş Tarihi: 30 Ocak 2010 Cumartesi 14:50 Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2010 Cumartesi 18:01
Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilen toplantıda 2009 dönemi yönetim kurulunun, idari ve mali bakımdan aklanması oya sunuldu. Yönetim kurulu, idari ve mali açıdan ayrı ayrı oy çokluğuyla ibra edildi.

Başkan adayı Murat Aksu, yönetim kurulu listesindeki adaylar ve destekçileri, Demirören yönetimini idari ve mali açıdan ibra etmediler ve aleyhte oy kullandılar.

Ayrıca, Denetleme Kurulu da 2009 yılı için ibra edildi.

Bu arada, derneğin 2010 yılı bütçesinin 36 milyon 500 bin lira olduğu açıklanırken, bu bütçe de üyeler tarafından oy çokluğu ile kabul edildi.

TEK RAKİBİ RONALDO'YDU (NİHAT KAHVECİ'NİN HİKAYESİ)

GENEL KURULDAN FOTOĞRAFLARDEMİRÖREN: BEN KÜFRE KARŞIYIM TRİBÜNE DEĞİL

Beşiktaş Kulübü'nün Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı'nda kulüp yönetim kurulu idari ve mali açılardan ayrı ayrı ibra edilirken, kulüp başkanı Yıldırım Demirören, kazananın Beşiktaş olduğunu söyledi.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilen toplantıda, idari ve mali açıdan ibranın ardından kürsüye gelen Yıldırım Demirören, yaptığı kısa konuşmada, bugün kazananın yine Beşiktaş olduğunu belirterek, ''Bu sizlerin sayesinde oldu'' dedi.

Demirören, Beşiktaşlılık ve duruşunun çok farklı olduğunu ifade ederek, ''Ben küfre karşıyım, tribüne değil. Başkanına küfür eden tribünler temizlenecek. Sayın Hasan Arat, siz de küfürle gittiniz, Serdar Bilgili de küfürle gitti ama ben küfürle gitmeyeceğim. Küfür edenler tribünden gidecek'' diye konuştu.
Yarınki genel kurulun hayırlı olmasını temenni eden başkan Demirören, ''Sayın Murat Aksu, size de başarılar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun'' diyerek sözlerini tamamladı.

Bu arada, Beşiktaş Kulübü yönetimini idari ve mali açıdan ibra etmeyen üyeler, bu yöndeki dilekçelerini Divan Kurulu Başkanlığı'na verdiler.

"BEŞİKTAŞ İÇİN KAPININ ÖNÜNDE YATARIM"

BİZE ULAŞIN