''Babamızdan kalmadı'' - Son dakika MKE Ankaragücü haberleri - Fotomaç
17 Eylül 2019, Salı

''Babamızdan kalmadı''

''Babamızdan kalmadı''

Başkanı , genel kurul kararı aldıklarını kaydetti. Ankaragücü Başkanı Yiğiner, yönetime talip olanların boş vaatlerde bulunduğunu söyledi; “Bu koltuklar bize babamızdan kalmadı” dedi.

Yiğiner, "Bazı insanlar 70 milyon TL'lerinin olduğunu, bunun da 35 milyon TL'sinin de hazır olduğu ve peşin ödeyeceklerini söylediler. Biz de bu arkadaşların önünü açmak için genel kurul kararı aldık" dedi ve ekledi: "Sanırım bu arkadaşlar 35 milyon TL'yi bulamadılar. Bu koltuklar kimsenin babasından kalmadı. 1-2 ay sonra bir genel kurul daha yaparız."

  1. 7.7.2019

''Babamızdan kalmadı'' haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN