Köprüler kuralım – Fotomaç – 26 Mart 2013 ;
HEPSİ
  13 Aralık 2017, Çarşamba
  Köprüler kuralım

  Bakanı Suat Kılıç, İstanbul 2020'nin sloganını açıkladı. Kılıç, “Finans sektörü,sponsorluklar ve devlet desteği ile istanbul en görkemli şehirdir” dedi

  2020 Olimpiyat Oyunları ev sahipliği için İstanbul'da bulunan Uluslararası Oimpiyat Komitesi Değerlendirme Komisyonu, incelemelerinin ikinci gününde yine hareketli saatler yaşadı. IOC Komitesi'ne bir konuşma yapan Gençlik ve Bakanı Suat Kılıç'ın İstanbul 2020'nin sloganını ve halkın olimpiyatlara destek oranını açıkladı. İstanbul halkının olimpiyatlara destek oranı yüzde 83 çıktı. Bu oran komisyonu oldukça mutlu etti.

  Muhteşem bir ev sahipliği yaparız
  Bakan Suat Kılıç, sloganımızı ise "Bridge Together" (Birlikte köprüler kuralım) olarak belirledi. Sloganıyla ses getiren ve İstanbul'un her türlü olumlu imkanıyla olimpiyatlar için en görkemli şehir olacağını ifade eden Kılıç daha sonra şöyle konuştu: "İstanbul 2020'de muhteşem bir olimpiyat ve paralimpik oyunlarına ev sahipliği yapmayı garanti ediyoruz. Tarifsiz bir heyecanımız var. Taahhütlerimizin gecikmesi söz konusu olmaz. En büyük şansımız ise Başbakanımızdır."

  Bütçemiz 20 milyar
  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ahmet Haluk Karabel, 2020 Olimpiyatları ile ilgili, "Bütçemiz Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın belirtmiş olduğu gibi 20 milyar dolara yakın. 8.5-9 şiddetinde depreme dayanıklı tesisler yapacağız. Her şey planlandığı gibi mükemmel olacak" dedi.
  1. 26 Mart 2013, Salı
  2. Güncelleme: 00:59

  Köprüler kuralım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN